fbpx

Candid stories - Instagram stawia na autetyczność

#bereal - zdejmij maskę i zacznij być sobą

Nic tak nie nakręca marketingu jak autentyczność. Jeżeli wprost mówisz jak jest, a przy tym pokazujesz swoją prawdziwą twarz i emocje, jesteś na wygranej pozycji. Rezygnacja z mocnego makijażu, instagramowych filtrów czy body positive to bez wątpienia przełomowe trendy, które odmieniły niejedno realne życie. Tego samego zdania są twórcy Instagrama, którzy ukierunkowali rozwój aplikacji na autentyczność. Mowa oczywiście o świeżo zapowiedzianej funkcji Candid stories. 

Candid stories - relacja bez filtrów

Candid stories to nowy wariant klasycznej relacji, który zachęca użytkowników do udostępniania szczerych materiałów bez możliwości nanoszenia poprawek, np. w formie filtru. Kolejną różnicą jest dostęp do publikowanych treści w sekcji candid, który otrzymają tylko Ci, którzy nie pozostaną bierni. Dlaczego? Naszym zdaniem zespół Meta dąży do zbudowania zupełnie nowej społeczności opartej na zacierających się wartościach, takich jak empatia i samoakceptacja

Prawdziwe piękno tkwi w Tobie

Możliwość dodawania relacji bez zbędnych nakładek i dzielenie się nimi wyłącznie z użytkownikami, którzy akceptują swoje niedoskonałości daje nadzieję na lepsze jutro. Nikt nie przypuszczał, że najcięższą rolą w naszym życiu może się stać bycie sobą. Najwyższy czas coś z tym zrobić, dlatego też z niecierpliwością czekamy na wdrożenie Candid stories.

Praktyczne porady dotyczące prowadzenia mediów społecznościowych. Nowinki marketingowe: e-mail marketing, content marketing, social media, copywriting, SEO, e-commerce. Dowiedz się więcej z naszego bloga.

Blog e-marketingowy #socialtipy

Content marketing stanowi niezwykle ważną część strategii promocji dla branży medycznej, pozwalając na budowanie długotrwałych relacji z pacjentami i wzmocnienie pozycji placówki na rynku.
Content marketing stanowi niezwykle ważną część strategii promocji dla branży medycznej, pozwalając na budowanie długotrwałych relacji z pacjentami i wzmocnienie pozycji placówki na rynku.
W dzisiejszych czasach, obecność w mediach społecznościowych to nieodłączny element działalności każdej firmy. Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku, dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientówKontynuuj czytanie »

Marki, które zaistniały w galaktyce

Zaufali nam