fbpx
prowadzenie social media tencontent.pl

kontakt@tencontent.pl

Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować silną markę i sprzedawać więcej? Rozwijamy profile i sklepy dzięki przemyślanej strategii i kreatywnym rozwiązaniom.

Czy konsultacja zobowiązuje mnie do podjęcia współpracy?

Absolutnie nie! Głównym celem naszej konsultacji jest przygotowanie oferty szytej na miarę Twojego biznesu. Daj się poznać, a my zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązania już w trakcie rozmowy.

Jak przebiega konsultacja z naszym specjalistą?

Po wypełnieniu formularza, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, aby przeanalizować bieżące działania marketingowe. Podczas rozmowy, dowiesz się, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój marketing i efektywniej realizować cele biznesowe. Konsultacje przeprowadzane są w formie telekonferencji via Google Meet lub telefonicznie.

Co zyskasz, dzięki konsultacji marketingowej?

W trakcie konsultacji otrzymasz konkretne propozycje rozwiązań. Nasz specjalista wskaże Ci zupełnie nowe kierunki rozwoju, co w pozytywny sposób wpłynie na wizerunek i odbiór Twojej marki.

Nie wiem, jaki pakiet będzie dla mnie najlepszy...

Nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami, aby omówić zakres współpracy. Dopasujemy idealny pakiet lub stworzymy coś zupełnie nowego.

Skontaktuj się z nami!

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe! Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać do nas e-mail lub zadzwonić +48 531 898 007.

Zamów konsultację