fbpx

Prowadzenie social media

Każda wielka zmiana zaczyna się od małego kroku. Nie inaczej jest z mediami społecznościowym. Prowadzenie social media to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w dobie Internetu. Chcesz sprzedawać więcej, ale dalej nie wiesz, o czym pisać w social mediach i jak angażować społeczność? Czujesz, że na Twoim fanpage "coś nie gra"? Postaw na unikalny content, który realnie sprzedaje. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Realizujemy skuteczne kampanie w social mediach. Naszą wiedzę wykorzystujemy do tworzenia wyjątkowych projektów, które mają szansę zapaść w pamięci użytkowników. Wypromuj swój biznes w mediach społecznościowych razem z nami! Zbuduj społeczność, która komentuje, poleca i co najważniejsze kupuje Twoje produkty i usługi.

#realizacje #socialmedia

Prowadzenie fanpage / Social media

prowadzenie facebooka
prowadzenie facebooka
prowadzenie facebooka
obsługa social media

Google Business

Nie musisz mieć strony internetowej, aby być widocznym w sieci Google. Wyświetlaj informacje o swojej firmie za pomocą profilu Google Business (dawniej Google Moja Firma). Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, sklep, czy też świadczysz usługi, zachęć użytkowników wyszukiwarki i map do zostania Twoimi klientami.

 • Prosta komunikacja z potencjalnym klientem
 • Możliwość stworzenia oferty - od menu po zakres usług
 • Promocja asortymentu
 • Wydarzenia i oferty specjalne / promocje
 • Budowanie świadomości marki
 • Analityka ruchu (szczegółowe informacje o połączeniach telefonicznych, opiniach, rezerwacjach i innych działaniach na temat Twojej marki)

Strony internetowe

Tworzymy piękne i funkcjonalne strony internetowe z wykorzystaniem platformy WordPress. Dbamy o to, aby layout zachwycał nie tylko oko, ale i generował zyski dla Twojego biznesu. Funkcjonalność strony internetowej zależy od konkretnych potrzeb i wymagań biznesowych. Strona powinna mieć przejrzysty i spójny układ graficzny, jasną nawigację, szybkie ładowanie. Strony internetowe powinny być projektowane zgodnie z ich celem (e-commerce, blog, strona informacyjna, serwisy społecznościowe i wiele innych). Każdy z wymienionych rodzajów wymaga innych funkcjonalności i podejścia projektowego. Kluczem do sukcesu jest dbałość o detale, prostotę i użyteczność.

Strona internetowa to wizytówka  każdej firmy lub organizacji, która chce zbudować silną pozycję w Internecie i przyciągnąć nowych klientów. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji interaktywnej, aby zapewnić swojej firmie skuteczne narzędzie marketingowe.

#realizacje #wordpress #prestashop

Strony / sklepy internetowe (eCommerce)

realizacje tencontent.pl
realizacje wordpress

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne to proces tworzenia grafik i materiałów wizualnych, które służą do prezentacji informacji w sposób przystępny i estetyczny. Projektowanie graficzne może obejmować tworzenie elementów identyfikacji wizualnej, takich jak logo, kolorystyka, czcionki oraz innych elementów graficznych takich jak plakaty, ulotki, foldery, katalogi, banery reklamowe, strony internetowe, prezentacje multimedialne, animacje itp.

Zajmujemy się projektowaniem graficznym od ponad 10 lat. Na swoim koncie mamy mnóstwo zrealizowanych projektów z różnych branż. W ramach usług graficznych oferujemy:

 • Identyfikacja wizualna marki (logotyp)
 • Kompleksowy rebranding
 • KV - Key Visual
 • Materiały reklamowe (katalogi, broszury, banery)
 • Dokumentacja biznesowa (wizytówki, notesy, teczki, papier firmowy)
 • Oprawa produktu (etykiety i opakowania)

Chcesz zlecić nam projekt graficzny i zastanawiasz się ile może to kosztować? Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy dla Ciebie konkurencyjną ofertę.

#realizacje #print

Materiały reklamowe (drukowane)

realizacje tencontent.pl
realizacje tencontent.pl

E-mail Marketing

Poczta elektroniczna to kanał komunikacji w Internecie, którego siła od dawna wykorzystywana jest w akcjach marketingowych. Wysyłka wysokiej jakości newsletterów oraz kampanie mailingowe są genialnym sposobem na pozyskanie nowych klientów oraz podtrzymanie dotychczasowej aktywności. Od podstaw zaplanujemy Twoją strategię, zaczynając od projektu graficznego, a kończąc na przedstawieniu wyników z podjętych działań.

E-mail marketing jest skutecznym narzędziem marketingowym, ponieważ pozwala na dotarcie do konkretnych grup odbiorców, którzy wcześniej wyrazili zainteresowanie firmą lub jej ofertą. Dzięki temu e-maile są bardziej skuteczne niż tradycyjne formy reklamy, ponieważ docierają do osób, które już wykazywały zainteresowanie danym tematem lub produktami.

Nasz Social Space tworzy zgrany zespół kreatywnych i wyjątkowych ludzi, dlatego możesz bez obaw powierzyć nam swój marketing. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie: prowadzenia profili social media, prowadzenia fanpage, Facebook Ads, e-mail marketing czy też projektowania graficznego, zapraszamy do współpracy!