fbpx

Praktyczne porady dotyczące prowadzenia mediów społecznościowych. Nowinki marketingowe: e-mail marketing, content marketing, social media, copywriting, SEO, e-commerce. Dowiedz się więcej z naszego bloga.

Blog e-marketingowy #socialtipy

Jak skutecznie tworzyć #hasztagi?

Używanie odpowiednio dobranych hasztagów pomaga zwiększyć zasięgi organiczne. 🚀 To właśnie dzięki nim dotrzesz do potencjalnych obserwatorów bez ponoszenia dodatkowych kosztów na promocję postu.

Jak skutecznie tworzyć kosmiczne #hasztagi?
✅ Dodaj max. 7-10 słów kluczowych w formie hasztagów,
✅ Staraj się, aby wybrane frazy były krótkie, ale i rzeczowe
✅ Nie stawiaj wyłącznie na hasztagi z dużą popularnością. Wybieraj również te, które mają stosunkowo mniejszą ilość oznaczeń. Szukaj miejsca, w którym jest więcej przestrzeni na Twój content.
Nie bój się stosować unikalnych fraz. Jeśli tylko to możliwe, twórz nowe hasztagi!
✅ I na koniec, nie powielaj wzorców. Każdy post powinien posiadać inne frazy, aby zoptymalizować działania.

𝗣𝗥𝗢 𝗧𝗜𝗣❗️ Najlepszym rozwiązaniem jest zachowanie właściwych proporcji, np. 20/80.

Co to oznacza? ➡ 20% to hasztagi odnoszące się do Twojej marki i działalności, np. #nazwa #branża, a w pozostałe ➡ 80% powinny wchodzić zupełnie nowe słowa kluczowe, które dotyczą podejmowanego tematu.

Sprawdź więcej skutecznych tipów

Siła mediów społecznościowych w branży beauty Czas czytania: 5 minut To właśnie Internet stał się głównym polem bitwy o uwagę konsumentów, a popularność mediów społecznościowychKontynuuj czytanie »
Marketing internetowy dla branży medycznej Czas czytania: 5 minut Marketing internetowy dla branży medycznej Marketing internetowy w sektorze medycznym posiada wiele zalet, które przyczyniają sięKontynuuj czytanie »
Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Projektowanie komunikacji z fanami W dzisiejszych czasach, obecność w mediach społecznościowych toKontynuuj czytanie »