fbpx

Social media marketing oferuje mnóstwo narzędzi do ciągłego zaskakiwania odbiorców. Dobrze dobrany content to najlepsza wizytówka marki, ale... nie wystarczy po prostu publikować – trzeba mieć na to pomysł.

Przenieś swój marketing w inny wymiar!

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube oraz najnowsze medium w sieci – TikTok – to najczęściej wykorzystywane narzędzia w celach marketingowych. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na szerokie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Z kolei publikowane materiały pomagają budować rozpoznawalność i świadomości marki. Całość przekłada się na efektywniejsze działania i optymalizację sprzedaży czy też promocji oferowanych usług.

Social Media Marketing

Każda wielka zmiana zaczyna się od małego kroku. Nie inaczej jest z mediami społecznościowym. Prowadzenie social media to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w dobie Internetu. Chcesz sprzedawać więcej, ale dalej nie wiesz, o czym pisać w social mediach i jak angażować społeczność? Czujesz, że na Twoim fanpage "coś nie gra"? Postaw na unikalny content, który realnie sprzedaje. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Realizujemy skuteczne kampanie w social mediach. Naszą wiedzę wykorzystujemy do tworzenia wyjątkowych projektów, które mają szansę zapaść w pamięci użytkowników. Wypromuj swój biznes w mediach społecznościowych razem z nami! Zbuduj społeczność, która komentuje, poleca i co najważniejsze kupuje Twoje produkty i usługi.

  • Przygotowanie indywidualnej strategii marketingowej
  • Utworzenie lub optymalizacja profilu Facebook / Instagram / TikTok
  • Dedykowane kreacje graficzne spójne z Key Visual Twojej marki
  • Kampanie reklamowe Facebook Ads
  • Automatyzacja chatu
  • Budowanie społeczności
  • Lead generation - pozyskiwanie kontaktów
  • Analityka i raportowanie działań

Co zawiera usługa prowadzenia social media?

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem skutecznych profili firmowych na Instagramie i Facebooku. Chcesz oddać w nasze ręce swój profil? Wypełnij formularz i przenieś swój marketing w inny wymiar!

prowadzenie facebooka

Prowadzenie Facebooka

Czy wiesz, że 7 na 10 osób, szuka informacji o nowo poznanej marce właśnie na Facebooku?
prowadzenie instagrama

Prowadzenie Instagrama

Jak prowadzić firmowy Instagram i sukcesywnie powiększać grono aktywnych followersów?
prowadzenie tiktoka

Prowadzenie TikToka

Doskonale wiemy, jak nagrywać i montować chwytliwe materiały na TikToka?

Nie męcz odbiorców! Jedną z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić swojej marce, to zasypanie jej fanów postami.

Twoja marka w Social Media – 4 kroki do sukcesu

Sprawdź więcej skutecznych tipów

Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Marketing internetowy dla branży medycznej Marketing internetowy w sektorze medycznym posiada wieleKontynuuj czytanie »
Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Marketing internetowy dla branży medycznej Marketing internetowy w sektorze medycznym posiada wieleKontynuuj czytanie »
Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Projektowanie komunikacji z fanami W dzisiejszych czasach, obecność w mediach społecznościowych toKontynuuj czytanie »