fbpx

Tworzenie stron www – jakie strony internetowe dla Ciebie przygotujemy?

Nasze działania opieramy na platformie CMS WordPress. Jest ona niezwykle prosta w obsłudze, przyjazna dla środowiska robotów wyszukiwarek, a także niezwykle popularna wśród web deweloperów. Dzięki wykorzystaniu licznych rozwiązań UX pozwala przygotować strony www odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Nie bez znaczenia jest także dobre pozycjonowanie stron internetowych powstających na systemie WordPress. Ze względu na przejrzystość oraz łatwość w dotarciu do najważniejszych informacji przez boty Twoja strona www oparta o WordPress ma dużo większe szanse na wyższe wyniki w wyszukiwarce Google niż inne witryny.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które są dopasowywane do potrzeb naszych klientów. Dla nas, oprócz estetycznego layoutu, liczy się prosta obsługa – zarówno dla użytkownika, jak i właściciela domeny. Przygotujemy Twoją stronę internetową tak, aby zmaksymalizować Twoje zyski i zdobyć jak najwięcej nowych leadów. Nie wierzysz? Przekonaj się sam, dlaczego jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

tencontent.pl – to tutaj strony internetowe tworzymy z myślą o Tobie.

Projektowanie stron internetowych, czyli jakie strony www przygotujemy dla Ciebie

 

Tworząc profesjonalną stronę internetową, kładziemy nacisk na indywidualny projekt strony, który będzie odpowiadał najnowszym wymaganiom z dziedziny User Experience i User Interface Design. Tylko dzięki dopasowaniu strony www do potrzeb użytkowników możesz zapewnić sobie wysoki ruch na witrynie oraz liczne konwersje. Tworzymy strony internetowe dla każdego – niezależnie od Twojej branży czy oferowanych produktów. To u nas powstanie Twoja:

Strona firmowa

Strona informacyjno-usługowa

Blog

Strona internetowa z funkcją

e-commerce (sklepy internetowe)

Strona docelowa (landing page)

i wiele innych

Skorzystaj z naszego formularza, dzięki któremu będziemy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną wycenę.

Co cechuje dobrą stronę www?

Wykonana strona internetowa powinna spełniać podstawowe wymagania wpływające na jakość jej użytkowania. Z tego też powodu o wszystkie te aspekty dba się już na etapie projektowania. To w tym momencie możliwe jest wprowadzenie zmian bez obawy przed zmniejszeniem widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Zatem czym powinny cechować się dobre strony internetowe, które przyniosą Ci zysk i pomogą w budowaniu świadomości marki w internecie?

Przejrzystość witryny internetowej

Niezależnie od tego, czy tworzymy projekt strony dla sklepu internetowego, czy dla strony ofertowej, dokładamy wszelkich starań, żeby była ona przejrzysta i czytelna dla każdego nowego i starego użytkownika. Zbyt dużo udziwnień, mało widoczne przyciski i niejasne opisy mogą spowodować zniechęcenie u odbiorców, co w konsekwencji doprowadzi do spadku ruchu i zysków.

Logiczna mapa strony

W przypadku stron internetowych ogromne znaczenie ma także wprowadzenie zrozumiałej mapy strony. W trakcie tworzenia stron www warto umieścić najważniejsze informacje w widocznych miejscach, ponieważ będzie to miało wpływ na późniejsze działania SEO.

Identyfikacja wizualna

Dobre wdrożenie identyfikacji wizualnej pomoże zachować spójność strony. Jeden motyw przewodni, kolor, a także czytelna czcionka i dopasowane zdjęcia będą mieć wpływ na ogólny odbiór Twojej witryny.

Responsywność

Responsywne strony internetowe to w obecnych czasach must have. Wynika to z faktu, że na co dzień użytkownicy korzystają z różnych urządzeń, przez co witryna powinna być elastyczna i zawarte na niej treści powinny dopasowywać się do wymiarów danego ekranu.

Profesjonalne strony internetowe pięknie prezentują się zarówno na dużym ekranie monitora komputerowego, jak i na urządzeniach mobilnych, jednak – czy to w przypadku sklepów internetowych, czy niewielkich stron docelowych (landing pages) – liczy się przede wszystkim ich szybkość ładowania. Czy wiedziałeś, że jeśli po 2–3 sekundach użytkownik nie uzyska odpowiedzi na zadane pytanie, wyjdzie z Twojej strony? Pamiętaj, że strona to nie tylko wizytówka firmy, ale również sposób na dobrą komunikację z potencjalnymi klientami.

Bezpieczeństwo na stronach internetowych

Stwórz stronę, która będzie bezpieczna dla wszystkich użytkowników, którzy z niej korzystają. Dobry hosting, odpowiednia polityka prywatności oraz certyfikat SSL, to cechy bezpiecznej strony internetowej, z której chętnie będą korzystać potencjalni klienci. Nie bez powodu te czynniki mają także wpływ na pozycjonowanie strony www.

Dane kontaktowe

Jeśli chcesz, żeby Twoja strona była bardziej przyjazna dla użytkowników i umożliwiła im szybką interakcję z Tobą, konieczne będzie przygotowanie przejrzystej strony kontaktowej. To tam powinny znaleźć się wszystkie informacje dotyczące adresu firmy, godzin otwarcia, a także danych kontaktowych.

Ile kosztuje strona internetowa?

Stworzenie strony internetowej wymaga wiedzy i pewnych umiejętności, które posiadają doświadczeni specjaliści. Twoja wizja plus nasze „know how” pozwolą przygotować witrynę odpowiednią dla Twoich klientów i zgodną z Twoimi potrzebami.

Jeśli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, a my postaramy się zaproponować Ci indywidualną wycenę i projekt graficzny skrojony pod Ciebie.