fbpx

Jak pomagamy prowadzić fanpage na Facebooku?

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube oraz najnowsze medium w sieci – TikTok – to najczęściej wykorzystywane narzędzia w celach marketingowych. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na szerokie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Jak prowadzić social media?

Skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych wymaga czasu i skrupulatności, na które większość przedsiębiorców nie może sobie pozwolić. Zastanawiasz się, jak skutecznie prowadzić media społecznościowe? Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy efektywną obsługę Twojego fanpage.

Projektujemy kampanie wizerunkowe i sprzedażowe na Facebooku, Instagramie i LinkedInie. Wiemy, jak dobrze zaprogramowana reklama potrafi budować świadomość i realizować cele sprzedażowe.

Co zawiera usługa prowadzenia social media?

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem skutecznych profili firmowych na Instagramie, Facebooku, LinkedIn i TikTok. Chcesz oddać w nasze ręce swój profil? Wypełnij formularz i przenieś swój marketing w inny wymiar!

Prowadzenie fanpage Facebook

Facebook bez wątpienia zdominował social media, a jego zasięgi oraz szerokie grono użytkowników tylko to potwierdzają. Posiadanie firmowego fanpage w dobie Internetu to obecnie must have, ale nie wystarczy tylko publikować, aby budować społeczność, która aktywnie korzysta z Twoich usług.

Kluczem do sukcesu jest dostarczaniu interesującego contentu za pomocą, którego wejdziesz w interakcję z obserwatorami. Pamiętaj również, że profesjonalna obsługa i analityka firmowego profilu Facebook pozytywnie wpływa na pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google.

Facebook może być Twoim kolejnym źródłem konwersji. Wzmocnij swój wizerunek na rynku. Sprawdź, jak profesjonalne prowadzenie fanpage w social media wpłynie na rozwój Twojego biznesu!

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Prowadzenie firmowego Instagrama

Wykorzystaj Instagrama i zbuduj piękny profil. Wiemy, jak budować visual content oraz przyciągnąć uwagę klienta. Jeżeli działasz w branży modowej lub beauty, koniecznie musisz tam być!

Co wyróżnia to medium społecznościowe? Instagramowy algorytm wyszukiwania bazuje głównie na hasztagach. Ta krótka forma fraz kluczowych pozwala na dotarcie nawet do kilku grup docelowych za pomocą jednego postu, ale... zanim zaczniesz masowo przeładowywać treść wpisu bezwartościowymi hasztagami, musisz mieć strategię. Znasz powiedzenie, że brak planu jest najlepszym planem na porażkę? Otóż to.

W tencontent.pl zadbamy o systematyczną komunikację z fanami i stały przyrost followersów. Poznaj nasz cennik prowadzenia konta na Instagramie.

NAJCZĘSCIEJ WYBIERANY

Prowadzenie TikToka

Szukasz sposobu, aby przebić konkurencję i zrobić coś zupełnie innego? Postaw na TikTok, który zrewolucjonizował rynek e-commerce i wciąż szybuje w górę nie oglądając się za Instagramem czy Facebook. Pomożemy Ci zaistnieć na TikToku tworząc chwytliwy viral marketing.

Podstawą naszego działania jest bieżące angażowanie użytkowników poprzez dopasowanie contentu do ich preferencji zakupowych. Dzięki wykorzystaniu spersonalizowanych reklam rozwiniemy Twoją markę, co finalnie przełoży się na wzrost konwersji. Młodzi odbiorcy kochają tę formę i coraz częściej poszukują produktów i ich recenzji właśnie w tym serwisie. Wykorzystaj potencjał TikToka.

Praktyczne porady dotyczące prowadzenia mediów społecznościowych. Nowinki marketingowe: e-mail marketing, content marketing, social media, copywriting, SEO, e-commerce. Dowiedz się więcej z naszego bloga.

Blog e-marketingowy #socialtipy

Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Marketing internetowy dla branży medycznej Marketing internetowy w sektorze medycznym posiada wieleKontynuuj czytanie »
Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Marketing internetowy dla branży medycznej Marketing internetowy w sektorze medycznym posiada wieleKontynuuj czytanie »
Po co mi właściwie strategia komunikacji w mediach społecznościowych? Czas czytania: 10 minut Projektowanie komunikacji z fanami W dzisiejszych czasach, obecność w mediach społecznościowych toKontynuuj czytanie »